Dekoracje ścienne Little Planet

Wyjątkowa koncepcja dekoracji ściennych

Koncepcja ornamentów dekoracyjnych Little Planet stworzona została przez Jacques'a Lahitte

To pomysł który odpowiada na liczne oczekiwania tak w zakresie dekoracji tematycznych jak i dekoracji o indywidualnym charakterze ponieważ ten typ dekoracji adresowany jest zarówno do osób indywidualnych jak i firm, instytucji lub stowarzyszeń.

W dekoracjach tematycznych Klienci mogą odnaleźć szczególną tematykę związaną z miastami wraz z ich zabytkami i emblematycznymi miejscami oraz plany miasta w centrum dekoracji wtedy, kiedy dekoracje  zamawiane są w wersji standard.  Istnieje jednocześnie możliwość zaproponowania klientom zagospodarowania części centralnej zgodnie z własnym gustem. Może to być rysunek , grafika etc.  

Dla firm dekoracje te są idealne do dekoracji biur, recepcji, sal konferencyjnych, miejsc spotkań. Jest to także możliwość dla firmy zaoferowania oryginalnej dekoracji swoim klientom jako wyraz zaufania.  Część centralna dekoracji może byc zagospodarowana w postaci logo firmy wraz z tekstem lub bez tekstu, sloganem, aby wzmocnić wizerunek i know how firmy. 

Dekoracja na miarę Tolonensis Creation

W jaki sposób nadaje się  indywidualny charakter dekoracji ?

Wszystko opiera się na komunikacji.
W przypadku firm podaje się logo, tekst, typografię i po otrzymaniu wytycznych, które otrzymujemy projektujemy kompozycje i przedstawiamy je klientowi przed oddaniem do produkcji.
Podobnie postępujemy w przypadku klientów indywidualnych. W przypadku jeżeli klient pragnie umieścić grafikę na konkretny temat lub przekazuje tylko pewne wytyczne my wykonujemy projekt i przedstawiamy ja klientowi do akceptacji przed oddaniem do produkcji. Formy graficzne nie muszą wypełnić całej wolnej przestrzeni, bowiem istnieje ryzyko że kompozycja będzie zbyt ciężka i gęsta.

Istnieje wiele rozwiązań i dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania informacji na temat wszystkich proponowanych możliwości.

Parametry dekoracji Little Planet

Wszystkie dekoracje są wykonane w technice cięcia laserowego w metalu oraz lakierowania proszkowego. 

Ich średnica wynosi 1 metr, a mocowanie odbywa się za pomocą haka i spawanych stabilizatorów w tylnej części dekoracji. 

>> Kolory dla dekoracji i zegarów