Galeria zegarów deLorentis

Jeżeli szukasz zegarów o odpowiedniej jakości, trafiłeś na dobry adres. deLorentis to kolekcja niepowtarzalnych i oryginalnych zegarów ściennych wykonanych z metalu, zaprojektowanych przez francuskiego twórcę.

Kolekcja naszych zegarów ściennych

Zegary wykonane z metalu zaprojektowane są w taki sposób,aby mogły łatwo wkomponować się w bardzo zrożnicowane pod względem charakteru wnętrza. Różnorodność tematyki pozwala naszym klientom znaleźć  zegar odpowiadający oczekiwaniom w zakresie dekoracji ścian mieszkania, domu czy biura.
UWAGA : Mechanizmy produkcji niemieckiej w które wyposażone są zegary są niesłyszalne z odległości 4 cm ! Zegary są całkowicie ciche !

Zegar ptaki Birdy, jeden z naszych bestselerów, ulubiony zegar naszych klientów

Zegar ptaki Birdy to jeden z modeli, który spotkał się z bardzo dużym sukcesem. Jego wyjątkowa oryginalność i finezja cięcia pozwolily na osiągnięcie wspaniałego efektu to jest  kompozycji jaskółek siedzących na elektrycznych drutach.  Tematyka ta została wykorzystana także przy tworzeniu dekoracji ściennej Birdy.

Nasz bestseller zegar ptak Birdy
» Zegar ptak BIRDY

Zegary wkomponowują się w liczne pomieszczenia domu, takie jak salony, kuchnia, ale także biura, nadajùc jednoczesnie wnętrzom swoisty indywidualny charakter w miejscu odpoczynku czy pracy.
To przykład zegara Broken Time i zegara Broken Time i zegara Temporis.

Zegar ścienny Broken Time
» Zegar design BROKEN TIME

Zegar design Temporis - Wystój wnętrz
» Zegar design TEMPORIS

Zegar egzotyczny Colombus cieszy się także bardzo dużym sukcesem.  Ten model proponujemy w dwóch wersjach kolorystycznych : stare złoto ze strukturą co nadaje mu estetykę bliską charakterowi dawnych instrumentów nawigacyjnych. Przeciwnie do tego co można by  przypuszczać zegar ten wpisuje się bardzo harmonijnie w różne typy dekoracji wnętrz.

Zegar egzotyczny Colombus dla kolonialny aranżacja wnętrz
» Zegar egzotyczny COLOMBUS
» Zegar egzotyczny COLOMBUS Stary złoty

Zegar Art Deco to ulubiony zegar amatorów dekororacji tematycznych. Inspirowany formami okresu Art Deco, zegar ten był stworzony w celu przypomnienia tego bogatego ruchu artystycznego poprzez jego grafizm, typografie cyfr, ale pozostawiając jednocześnie  nowoczesny charakter zegara.

Wspaniały Zegar Art Deco
» Zegar ART DECO

Kilka modeli naszych zegarów jest proponowanych w kolorach które komponuja się w doskonały sposób w nowoczesną aranżację wnętrz, w kuchniach, pokojach, biurach.  Zegar nowoczesny Tic -Tac- Toe to wyjątkowa oryginalność przedstawiona w grafice nawiązującej do słynnej gry w kółko i krzyżyk.

Zegar zielony design Tuc-Tac-Toe
» Zegar zielony TIC-TAC-TOE

Zegar czerwony kuchenny Circus
» Zegar czerwony CIRCUS

Podobnie jak modele Twist i Labyrinth, zegar Twister proponuje kompozycję bazującą na efekcie wizualnym. Tarcza tego zegara robi wrażenie skręconej pod wpływem obracających się wskazówek zegara.

Zegar design Twister dla nowoczesne domy
» Zegar design TWISTER

Wszystkie modele wykonane są z metalu o jakości DC01 i cięte laserem. Kolor jest uzyskiwany w technice malowania proszkowego. Zegary wyposażone są w mechanizmy kwarcowe o wysokiej precyzji i absolutnie ciche. Produkcja mechanizmów wyspecjalizowanej w tym zakresie firmy niemieckiej.

Design Jacques Lahitte

>> A propos niektórych nielegalnych kopii naszych modeli

Kolory na życzenie

Aby dostosować wybrany z kolekcji model do swojego wnętrza dajemy możliwość wyboru koloru wybranego zegara na bazie gamy RAL.
W tym przypadku po kontakcie z nami ustalimy konkretny termin dostawy zegara.

Nasze zegary ścienne na życzenie klientów indywidualnych

Masz urządzone mieszkanie, dom i chciałbyś dobrać zegar, który idealnie wkomponuje się w styl aranżacji wnętrza ?

Proponujemy możliwość zaprojektowania i wykonania zegara, który sam wybierzesz smiley-smile.gif

Mogą to być modele o zróżnicowanych rozmiarach. Jeśli chodzi o formy mogą one byc prostokątne, owalne, na wysokość , na szerokośćc, wybrane kolory z Koloty RAL, inne aplikacje jak struktura, stare złoto , miedź lub brąz lub imitacja czarnej skóry.
Proponujemy realną możliwość wykonania zegara na wymiar po cenie do zaakceptowania !
Bardzo prosimy o kontakt, abyśmy mogli wspólnie przedyskutować wszystkie możliwości. Niektórzy z naszych klientow już skorzystali z tej propozycji.
Nasza propozycja ta dotyczy także dekoracji ściennych i innych przedmiotów dekoracyjnych dla domu (wykonanie w technice cięcia laserowego, zginanie, itp).

Zegary i dekoracje o charakterze indywidualnym dla firm

Masz firmę, stowarzyszenie, grupę i chciałbys posiadać zegar czy dekorację  o charakterze indywidualnym, w niewielkiej lub większej ilości, prosimy o kontakt z nami w celu przedyskutowania możliwości jakie możemy Ci zaproponować.