Indywidualne modele dla firm i instytucji

   Posiadasz firmę lub pragniesz promować wizerunek swojej działalności ?

 


Pragniesz nadać indywidualny charakter miejscu przyjmowania czy spotkania z klientami ?

Pragniesz urządzić przestrzeń pracy swoich pracowników lub przeprowadzasz się do nowych biur ?

Pragniesz zaoferować swoim klientom znaki zaufania poprzez przekazanie im oryginalnych przedmiotów dekoracyjnych o uznanej jakości ?

 

   Jesteś z profesjonalnym dekoratorem i pracujesz nad projektem aranżacji biur ?

 


Poszukujesz specyficznych kompetencji aby wykonać z metalu niepowtarzalne elementy dekoracyjne o indywidualnym charakterze w ramach realizowanego projektu ?

Poszukujesz wyspecjalizowanego partnera mogącego wykonać elementy dekoracyjne wpisujące się w Twoją gamę produktów ?

Pragniesz stworzyć i wyprodukować kompleksowe formy i motywy w technice cięcia laserowego metalu ? 

 


Tolonensis Creation
 proponuje swoje usługi i kompetencje w koncepcji, tworzeniu i produkcji dekoracji design i przedmiotów dekoracyjnych z metalu w niepowtarzalnych i różnorodnych stylach wykonywanych na bazie przekazanych przez klienta tematów i życzeń.

Modele te wykonane w metalu mogą dotyczyć :

  • zegarów ściennych i zegarów stojących na biurka w różnych stylach,
  • dekoracji ściennych i ornamentów dekoracyjnych mogących w sposób harmonijny wpisać się w aktualną lub przyszłą aranżację wnętrza,
  • oryginalnych podpórek na książki dla nadania indywidualnego charakteru miejscu pracy lub zaoferowania ich klientom,
  • elementów dekoracyjnych i funkcjonalnych z metalu w celu poprawienia aranżacji biur, przestrzeni wymiany kontaktów, wypoczynku oraz wszystkich innych przedmiotów dekoracyjnych z metalu...


Tolonensis Creation
pragnie pomóc we wzmocnieniu Twego wizerunku lub marki poprzez dekoracje lub elementy dekoracyjne wpisujące się w pełni w styl otoczenia w którym przebywasz aktualnie lub będziesz przebywał w przyszłości.

>> Odkryj dekoracje tematyczne na wymiar Little Planet dla Firm

ODKRYJ DEKORACJE TEMATYCZNE NA WYMIAR LITTLE PLANET DLA FIRM

Kreatywność i jakość, takie są nasze kluczowe słowa

Stworzona w 2009 roku przez Jacques'a Lahitte, firma Tolonensis Creation koncentruje się na know how wokół design, koncepcji i produkcji dekoracji wykonywanych techniką cięcia laserowego w metalu. 

Zegary na miarę dla firm


Tworzenie zegarów ściennych na wymiar dla film

Zegar i dekoracje na miarę dla firm

Model zegara ściennego o indywidualnym charakterze przeznaczonego do sali konferencyjnej polskiego radia. Zegar wyposażony jest w mechanizm kwarcowy sterowany radiowo type DCF77 wraz z regulacją auomatyczną godzin lato/ zima. Realizacja wykonana na specjalne zamówienie.

Dekoracja-scienna-na-miare-dla-firm

Przykład dekoracji ściennej dużego formatu (1,50m) o tematyce Warszawy doskonała do aranżacji przestrzeni przyjęcia klientów firmy.
Dekoracja Semper Invicta Varsovia wykonana przez Tolonensis Creation, znajdująca się już w dwóch miejscach firmy Trumpf Polska (światowy lider produkcji maszyn do cięcia laserowego).


Działalność kreatywna na wymiar koncentruje się na urządzaniu biur, ich aranżacji, renowacji, tworzeniu przestrzeni pracy zawodowej.