Mechanizmy o wysokiej precyzji


>> Zegary ścienne: Mechanizmy kwarcowe i gwarancja

Mechanizmy kwarcowe

Dla kolekcji naszych zegarów wybraliśmy mechanizmy o wysokiej jakości. Mechanizmy te pochodzą od niemieckiego producenta, co w sposób bardzo istotny wyrożnia je od mechanizmów azjatyckich w które wyposażona jest ogromna większość zegarów sprzedawanych na rynku europejskim.

Mechanizmy są niezawodne, a ich precyzja wynosi poniżej jednej sekundy na dobę (DIN 8325).

Mechanizmy ciche

Stosowane przez nas mechanizmy są całkowicie ciche i nie powodują najmniejszego hałasu podczas działania. Z powodzeniem mogą być stosowane w miejscach gdzie wymagana jest całkowita cisza.

Mechanism kwarcowy i cichy

System zamocowania mechanizmów

Dodatkowym elementem który wyróżnia nasze mechanizmy od praktycznie wszystkich istniejących na rynku jest system zamocowania na tarczy, zamiast niestetycznych nakrętek.
System który stosujemy wymaga użycia szczególnych narzędzi do montażu zegara, ale w zamian pozwala zachować niewątpliwą estetykę naszych modeli.UTS mechanismy kwarcowe ciche

Wskazówki zegara

Wskazówki stosowane w naszych zegarach są produkcji niemieckiej, wykonane z lakierowanego alumnium, koloru złotego, srebrnego lub białego, w zależności od modelu zegara.

Mechanizmy specjalne

Mechanizmy naszych zegarów są sterowane przez kwarc. W przypadku niektórych modeli indywidualnych możemy zaproponować radiowe sterowanie mechanizmow kwarcowych.
Sygnał wysyłany jest z Niemiec i ustawiany na zegarze atomowym. Mechanizmy te ustawiają w sposób automatyczny zmiany godzin zima / lato.
Niektóre z modeli mogą posiadać także mechanizmy kwarcowe z wahadłem.

Mechanismy kwarcowe ciche i precyzyjne

Dostawa mechanizmów

Możemy dostarczyć małą serię 50 -100 sztuk mechanizmów, lub więcej, w zależności od modeli, a także akcesoria oraz narzędzia do montażu.

Niemieckie mechanizmy kwarcowe i wyposażenie