Uwaga na nielegalne kopie naszych modeli

Oryginalność i kreatywność naszych modeli zegarów doprowadziła niektórych, którym brakuje inspiracji i talentu, do nielegalnego kopiowania naszych modeli.

Jak rozpoznać nielegalną kopię naszych zegarów ?

To bardzo proste !
Przede wszystkim wszystkie nasze zegary mają na tylnej stronie tarczy umieszczoną czarną naklejkę na której znajduje się napis : www. tolonensis.com - Tolonensis Creation - Made in EU.
Tolonensis Creation Kreacja oryginalna
Każdy zegar jest dostarczany z instrukcją obsługi i zaleceń oraz wizytówką na której znajdują się nasze dane do kontaktu.
Tolonensis Creation Wizytówka Jacques Lahitte
Ponadto, tylko nasze modele wyposażone są w mechanizmy kwarcowe o wysokiej precyzji produkowane w Niemczech, oraz lakierowane wskazówki z aluminum. Tych elementów nie znajdą Państwo w nielegalnych kopiach.

>> Przeczytaj stronę prezentującą mechanizmy kwarcowe ciche i o wysokiej precyzji 

Ponadto nasze mechanizmy wyposażone są w bardzo specjalny system umocowania mechanizmu, odróżniający go od w sposób wyraźny od kopii wyposażonych w prosty niestetyczny system z nakrętką.

How to detect an illegal copy of our clocks ?

We inform our customers to take care with some illegal copies of our creations visible on the Net and some Shops.
It's quite simple to detect an illegal copy.
All of our clocks are indicated in the rear side with a black sticker pictured above. Moreover each clock is supplied with a recommendation sheet and my business card. All our clocks are equipped with silent precision movements made in Germany and lacquered aluminium hands you won't find on illegal copies
. Also a very unique design fastening system for the quartz movement is fitted with each clock.

Wybierz oryginalny model, tylko on gwarantuje prawdziwą jakość naszych modeli zegarów.